Персик

Одна з найбільш скороплідних плодових культур.Врожайність більшості сортів висока і регулярна, а період продуктивності продовжується  до 20 років.

Плоди персика відрізняються нарідним зовнішнім виглядом і високими смаковими, поживними і дієтичними  властивостями. Вони містять цукри, органічні кислоти, ароматичні речовини, мінеральні солі і вітамини. Використовуються у свіжому вигляді, а також для промислової переробки.Споживання плодів персика сприяє утворенню в крові гемоглобіну, підтримує кислотно-лужний баланс в крові.

Персик - теплолюбива рослина. Вважається , що промислова його культура можлива в районах з короткким зниженням температури повітря до - 260С.

Дерева добре ростуть на різних підщепах а саме: персик, мигдаль, абрикос, алича, терен і інші, які проявляють різні вимоги до грунтових умов. Один і той же сорт в залежності від підщепи може мати різну продуктивність.

По засухостійкості персик займає одне з перших місць серед кісточкових.

Персик - культура високої економічної ефективності.

Статті про персик

Відносно зимостійкий. Курчавістю листя і клястероспоріозом уражується середньо. Урожайність висока, від 95 до 325 ц/га. Ранній столовий сорт.

детальніше
40.00 грн.
Немає у наявності

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (662)

Новини садівництва та сайту Всього новин (25)

  • Ампелографія – наука про види і сорти винограду. Ампелографія – наука про види і сорти винограду. Ми продовжуємо висвітлювати наукові розробки в галузі садівництва. Зі статею "Ампелографія як наука про види і сорти винограду для виноградарів-аматорів." до нас приєдналась Ірина Мирославівна Гель - Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садівницітва Львівського національного аграрного університету Гель І.М. викладає... 2018-03-07 читати
  • Приємна новина на нашому сайті. Приємна новина на нашому сайті.Ми починаємо висвітлювати дослідження наших вчених в галузі садівництва. Для цього відкрита сторінка "Наукові дослідження" у вкладці "Статті". Відкриває цю рубрику кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садівництва Львівського національного аграрного університету Рожко Іванна Семенівна. Сподіваємось, що наданий... 2018-02-17 читати
  • Мільйон з горішка – вражаюче, але можливо! Мільйон з горішка – вражаюче, але можливо!Останнім часом все більшої популярності серед сільгоспвиробників набирають так звані нішеві культури – льон, нут, різноманітні пряні трави та горіх. Останній є однією з найбільш високорентабельних культур. Горіхове садівництво тільки набирає обертів в Україні, але уже зараз можна з упевненістю... 2016-04-13 читати