Персик

Одна з найбільш скороплідних плодових культур.Врожайність більшості сортів висока і регулярна, а період продуктивності продовжується  до 20 років.

Плоди персика відрізняються нарідним зовнішнім виглядом і високими смаковими, поживними і дієтичними  властивостями. Вони містять цукри, органічні кислоти, ароматичні речовини, мінеральні солі і вітамини. Використовуються у свіжому вигляді, а також для промислової переробки.Споживання плодів персика сприяє утворенню в крові гемоглобіну, підтримує кислотно-лужний баланс в крові.

Персик - теплолюбива рослина. Вважається , що промислова його культура можлива в районах з короткким зниженням температури повітря до - 260С.

Дерева добре ростуть на різних підщепах а саме: персик, мигдаль, абрикос, алича, терен і інші, які проявляють різні вимоги до грунтових умов. Один і той же сорт в залежності від підщепи може мати різну продуктивність.

По засухостійкості персик займає одне з перших місць серед кісточкових.

Персик - культура високої економічної ефективності.

Статті про персик

Відносно зимостійкий. Курчавістю листя і клястероспоріозом уражується середньо. Урожайність висока, від 95 до 325 ц/га. Ранній столовий сорт.

детальніше
40.00 грн.
Немає у наявності

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (647)

Новини садівництва та сайту Всього новин (23)

  • Мільйон з горішка – вражаюче, але можливо! Мільйон з горішка – вражаюче, але можливо!Останнім часом все більшої популярності серед сільгоспвиробників набирають так звані нішеві культури – льон, нут, різноманітні пряні трави та горіх. Останній є однією з найбільш високорентабельних культур. Горіхове садівництво тільки набирає обертів в Україні, але уже зараз можна з упевненістю... 2016-04-13 читати
  • Лаконос американский - Phytolacca americana L Лаконос американский - Phytolacca americana L Нова стаття на сайті "Лаконос американский" Декоративна і лікарська рослина. Поширюється серед садівників аматорів. Через свої різноманітні лікувальні властивості і могутнє кореневище лаконос назвали могутнім американським коренем. 2015-09-13 читати
  • Важлива інформація для відвідувачів нашого сайту! Важлива інформація для відвідувачів нашого сайту!Шановні відвідувачі! 7 квітня співробітники Служби безпеки України вилучили частину обладнання компанії NIC.UA, в результаті зупинили роботу біля 30 тисяч сайтів. Серед них був і наш сайт. 21-23 квітня цій компанії вдалось отримати резервні копії майже всіх сайтів,... 2015-04-28 читати