Персик

Одна з найбільш скороплідних плодових культур.Врожайність більшості сортів висока і регулярна, а період продуктивності продовжується  до 20 років.

Плоди персика відрізняються нарідним зовнішнім виглядом і високими смаковими, поживними і дієтичними  властивостями. Вони містять цукри, органічні кислоти, ароматичні речовини, мінеральні солі і вітамини. Використовуються у свіжому вигляді, а також для промислової переробки.Споживання плодів персика сприяє утворенню в крові гемоглобіну, підтримує кислотно-лужний баланс в крові.

Персик - теплолюбива рослина. Вважається , що промислова його культура можлива в районах з короткким зниженням температури повітря до - 260С.

Дерева добре ростуть на різних підщепах а саме: персик, мигдаль, абрикос, алича, терен і інші, які проявляють різні вимоги до грунтових умов. Один і той же сорт в залежності від підщепи може мати різну продуктивність.

По засухостійкості персик займає одне з перших місць серед кісточкових.

Персик - культура високої економічної ефективності.

Статті про персик

Відносно зимостійкий. Курчавістю листя і клястероспоріозом уражується середньо. Урожайність висока, від 95 до 325 ц/га. Ранній столовий сорт.

детальніше
40.00 грн.
Немає у наявності

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (676)

Новини садівництва та сайту Всього новин (31)

  • Хвороба груші -іржа Хвороба груші -іржаСадівники надсилають фотографії, ставлять питання, що сталося з грушею? Це хвороба чи шкідник? Як з цим боротися? Дійсно останні роки на груші все більше і більше появляється ця хвороба - іржа. 15 -20 рокіів тому про іржу на груші навіть... 2020-03-01 читати
  • Точне садівництво Точне садівництвоТехнологія Smart Fresh. Що це таке? На чому вона заснована? Нова стаття "Високотехнологічне садівництво" надасть Вам можливість поверхнево ознайомитись з цією технологією. Взаєте хто є дистриб’ютером і представником цієї технології в Україні. 2020-02-14 читати
  • Зимове щеплення. Зимове щеплення.Статею "Зимове щеплення я роблю так." ми закінчуємо публікацію матеріалу який нам надав садівник-аматор Шляховий Григорій Никифорович з міста Чернігів. Сподіваємось, що його досвід допоможе і облегшить роботу по проведенню зимового щеплення в приміщенні.  Статті викладені мовою оригінала.... 2020-01-27 читати