Щеплення за кору

У продовження відео - курсу «Весняне щеплення плодових» ми представляємо нове відео, де ви можете освоїти один із найпростіших методів щеплення –«Щеплення за кору».

Проведення цього щеплення починається з початком сокоруху у плодових дерев. Календарні строки можуть різнитися в залежності від зони розміщення дерев. На півдні України сокорух починається скоріше, на півночі пізніше. Визначити початок сокоруху можна візуально – розпускаються листочки, цвітуть дерева. Або практично – зрізавши гілку і подивитись відстає кора чи ні.

Щеплення за кору як правило проводять при перещепленні плодових дерев, у яких гілки в діаметрі становлять 2 см і більше.  Перещеплюють на рівні закладки крони, як показано на відео,  або в самій кроні на скелетних гілках.

Живці, які використовуються для щеплення, повинні знаходитись у стані спокою. Для цього їх зберігають в холодних приміщеннях, холодильниках, снігу  і т.п.

Подальший догляд за щепленням полягає у видаленні порослі на підщепі, поливі, підживленні, рихленні пристовбурної смуги, захисту від шкідників і хвороб.

Бажаємо вам приємного перегляду.

Перегляд відео проводиться у демонстраційному режимі. Для перегляду повної версії відео пройдіть авторизацію або зареєструйтесь.
Залиште свій відгук відносно переглянутого відео. Дякуємо!

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (656)

Новини садівництва та сайту Всього новин (25)

  • Ампелографія – наука про види і сорти винограду. Ампелографія – наука про види і сорти винограду. Ми продовжуємо висвітлювати наукові розробки в галузі садівництва. Зі статею "Ампелографія як наука про види і сорти винограду для виноградарів-аматорів." до нас приєдналась Ірина Мирославівна Гель - Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садівницітва Львівського національного аграрного університету Гель І.М. викладає... 2018-03-07 читати
  • Приємна новина на нашому сайті. Приємна новина на нашому сайті.Ми починаємо висвітлювати дослідження наших вчених в галузі садівництва. Для цього відкрита сторінка "Наукові дослідження" у вкладці "Статті". Відкриває цю рубрику кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садівництва Львівського національного аграрного університету Рожко Іванна Семенівна. Сподіваємось, що наданий... 2018-02-17 читати
  • Мільйон з горішка – вражаюче, але можливо! Мільйон з горішка – вражаюче, але можливо!Останнім часом все більшої популярності серед сільгоспвиробників набирають так звані нішеві культури – льон, нут, різноманітні пряні трави та горіх. Останній є однією з найбільш високорентабельних культур. Горіхове садівництво тільки набирає обертів в Україні, але уже зараз можна з упевненістю... 2016-04-13 читати