Щеплення за кору

У продовження відео - курсу «Весняне щеплення плодових» ми представляємо нове відео, де ви можете освоїти один із найпростіших методів щеплення –«Щеплення за кору».

Проведення цього щеплення починається з початком сокоруху у плодових дерев. Календарні строки можуть різнитися в залежності від зони розміщення дерев. На півдні України сокорух починається скоріше, на півночі пізніше. Визначити початок сокоруху можна візуально – розпускаються листочки, цвітуть дерева. Або практично – зрізавши гілку і подивитись відстає кора чи ні.

Щеплення за кору як правило проводять при перещепленні плодових дерев, у яких гілки в діаметрі становлять 2 см і більше.  Перещеплюють на рівні закладки крони, як показано на відео,  або в самій кроні на скелетних гілках.

Живці, які використовуються для щеплення, повинні знаходитись у стані спокою. Для цього їх зберігають в холодних приміщеннях, холодильниках, снігу  і т.п.

Подальший догляд за щепленням полягає у видаленні порослі на підщепі, поливі, підживленні, рихленні пристовбурної смуги, захисту від шкідників і хвороб.

Бажаємо вам приємного перегляду.

Перегляд відео проводиться у демонстраційному режимі. Для перегляду повної версії відео пройдіть авторизацію або зареєструйтесь.
Залиште свій відгук відносно переглянутого відео. Дякуємо!

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (676)

Новини садівництва та сайту Всього новин (31)

  • Хвороба груші -іржа Хвороба груші -іржаСадівники надсилають фотографії, ставлять питання, що сталося з грушею? Це хвороба чи шкідник? Як з цим боротися? Дійсно останні роки на груші все більше і більше появляється ця хвороба - іржа. 15 -20 рокіів тому про іржу на груші навіть... 2020-03-01 читати
  • Точне садівництво Точне садівництвоТехнологія Smart Fresh. Що це таке? На чому вона заснована? Нова стаття "Високотехнологічне садівництво" надасть Вам можливість поверхнево ознайомитись з цією технологією. Взаєте хто є дистриб’ютером і представником цієї технології в Україні. 2020-02-14 читати
  • Зимове щеплення. Зимове щеплення.Статею "Зимове щеплення я роблю так." ми закінчуємо публікацію матеріалу який нам надав садівник-аматор Шляховий Григорій Никифорович з міста Чернігів. Сподіваємось, що його досвід допоможе і облегшить роботу по проведенню зимового щеплення в приміщенні.  Статті викладені мовою оригінала.... 2020-01-27 читати