Щеплення за кору

У продовження відео - курсу «Весняне щеплення плодових» ми представляємо нове відео, де ви можете освоїти один із найпростіших методів щеплення –«Щеплення за кору».

Проведення цього щеплення починається з початком сокоруху у плодових дерев. Календарні строки можуть різнитися в залежності від зони розміщення дерев. На півдні України сокорух починається скоріше, на півночі пізніше. Визначити початок сокоруху можна візуально – розпускаються листочки, цвітуть дерева. Або практично – зрізавши гілку і подивитись відстає кора чи ні.

Щеплення за кору як правило проводять при перещепленні плодових дерев, у яких гілки в діаметрі становлять 2 см і більше.  Перещеплюють на рівні закладки крони, як показано на відео,  або в самій кроні на скелетних гілках.

Живці, які використовуються для щеплення, повинні знаходитись у стані спокою. Для цього їх зберігають в холодних приміщеннях, холодильниках, снігу  і т.п.

Подальший догляд за щепленням полягає у видаленні порослі на підщепі, поливі, підживленні, рихленні пристовбурної смуги, захисту від шкідників і хвороб.

Бажаємо вам приємного перегляду.

Перегляд відео проводиться у демонстраційному режимі. Для перегляду повної версії відео пройдіть авторизацію або зареєструйтесь.
Залиште свій відгук відносно переглянутого відео. Дякуємо!

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (647)

Новини садівництва та сайту Всього новин (23)

  • Мільйон з горішка – вражаюче, але можливо! Мільйон з горішка – вражаюче, але можливо!Останнім часом все більшої популярності серед сільгоспвиробників набирають так звані нішеві культури – льон, нут, різноманітні пряні трави та горіх. Останній є однією з найбільш високорентабельних культур. Горіхове садівництво тільки набирає обертів в Україні, але уже зараз можна з упевненістю... 2016-04-13 читати
  • Лаконос американский - Phytolacca americana L Лаконос американский - Phytolacca americana L Нова стаття на сайті "Лаконос американский" Декоративна і лікарська рослина. Поширюється серед садівників аматорів. Через свої різноманітні лікувальні властивості і могутнє кореневище лаконос назвали могутнім американським коренем. 2015-09-13 читати
  • Важлива інформація для відвідувачів нашого сайту! Важлива інформація для відвідувачів нашого сайту!Шановні відвідувачі! 7 квітня співробітники Служби безпеки України вилучили частину обладнання компанії NIC.UA, в результаті зупинили роботу біля 30 тисяч сайтів. Серед них був і наш сайт. 21-23 квітня цій компанії вдалось отримати резервні копії майже всіх сайтів,... 2015-04-28 читати