Черешня

Черешня  теплолюбива культура, тому нею в промисловому виробництві займаються у південних областях України. Недостатня зимостійкість, особливо квіткових бруньок. Врожайность вища ніж у вишні. Черешня любить помірно вологі грунти. Погано переносить посуху і високі температури повітря.

Дерева сильнорослі, зі слабкою пагоноутворюючою властивістю. Плодоносять на вкорочених обростаючих плодових гілочках (букетні гілочки) і однорічних ростових пагонах.

Черешня починає плодоносити у віці 5-6 років. Окремі сорти можуть давати врожай на 3-4 рік.

Плоди черешні цінують як високопоживний продукт. Вони мають велику кількість цукрів, органічних кислот, вітамінів і інших речовин. Вживають у свіжому вигляді. Крім того, з них виготовляють компоти, і інші види консервованої продукції.

Плодоносить щорічно. Відсутність врожаю в окремі роки може бути пов"язано в основному з підмерзанням квіткових бруньок в зимовий період.

Більшість сортів черешні самобезплідні. Тому для отримання доброго врожаю потрібна сумісна посадка декількох різних сортів.

Німецький сорт. Розповсюджений у всіх країнах Европи.
Дерево сильноросле, з відносно густою пірамідальною кроною.
Плоди від середніх до крупних розмірів ( 4,5-5,5 г) округлі або округло-серцеподібні.
Сорт само безплідний.
Плоди транспортабельні.
Придатні для використання у свіжому вигляді та для переробки.

детальніше
50.00 грн.
Немає у наявності

Зимостійкість вище середньої. Урожайність висока - в середньому 120 кг плодів з дорослого дерева. Плоди великі, масою 6-7 г., округло-серцеподібні, світло-жовті, вкриті густим червоним рум"янцем, блискучі.

детальніше
50.00 грн.
Немає у наявності

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (671)

Новини садівництва та сайту Всього новин (26)

  • Поради і досвід садівників - аматорів Поради і досвід садівників - аматорівПочинаємо знайомити з досвідом роботи садівників – аматорів, які на сторінках нашого сайту діляться своїми досягненнями. «Якщо у вас взимку є вільний час, а в лютому місяці хуртелиця і мороз, саме тоді і є можливість зайнятися зимовим щепленням.» -... 2019-02-21 читати
  • Ампелографія – наука про види і сорти винограду. Ампелографія – наука про види і сорти винограду. Ми продовжуємо висвітлювати наукові розробки в галузі садівництва. Зі статею "Ампелографія як наука про види і сорти винограду для виноградарів-аматорів." до нас приєдналась Ірина Мирославівна Гель - Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садівницітва Львівського національного аграрного університету Гель І.М. викладає... 2018-03-07 читати
  • Приємна новина на нашому сайті. Приємна новина на нашому сайті.Ми починаємо висвітлювати дослідження наших вчених в галузі садівництва. Для цього відкрита сторінка "Наукові дослідження" у вкладці "Статті". Відкриває цю рубрику кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садівництва Львівського національного аграрного університету Рожко Іванна Семенівна. Сподіваємось, що наданий... 2018-02-17 читати