Черешня

Черешня  теплолюбива культура, тому нею в промисловому виробництві займаються у південних областях України. Недостатня зимостійкість, особливо квіткових бруньок. Врожайность вища ніж у вишні. Черешня любить помірно вологі грунти. Погано переносить посуху і високі температури повітря.

Дерева сильнорослі, зі слабкою пагоноутворюючою властивістю. Плодоносять на вкорочених обростаючих плодових гілочках (букетні гілочки) і однорічних ростових пагонах.

Черешня починає плодоносити у віці 5-6 років. Окремі сорти можуть давати врожай на 3-4 рік.

Плоди черешні цінують як високопоживний продукт. Вони мають велику кількість цукрів, органічних кислот, вітамінів і інших речовин. Вживають у свіжому вигляді. Крім того, з них виготовляють компоти, і інші види консервованої продукції.

Плодоносить щорічно. Відсутність врожаю в окремі роки може бути пов"язано в основному з підмерзанням квіткових бруньок в зимовий період.

Більшість сортів черешні самобезплідні. Тому для отримання доброго врожаю потрібна сумісна посадка декількох різних сортів.

Німецький сорт. Розповсюджений у всіх країнах Европи.
Дерево сильноросле, з відносно густою пірамідальною кроною.
Плоди від середніх до крупних розмірів ( 4,5-5,5 г) округлі або округло-серцеподібні.
Сорт само безплідний.
Плоди транспортабельні.
Придатні для використання у свіжому вигляді та для переробки.

детальніше
50.00 грн.
Немає у наявності

Зимостійкість вище середньої. Урожайність висока - в середньому 120 кг плодів з дорослого дерева. Плоди великі, масою 6-7 г., округло-серцеподібні, світло-жовті, вкриті густим червоним рум"янцем, блискучі.

детальніше
50.00 грн.
Немає у наявності

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (647)

Новини садівництва та сайту Всього новин (23)

  • Мільйон з горішка – вражаюче, але можливо! Мільйон з горішка – вражаюче, але можливо!Останнім часом все більшої популярності серед сільгоспвиробників набирають так звані нішеві культури – льон, нут, різноманітні пряні трави та горіх. Останній є однією з найбільш високорентабельних культур. Горіхове садівництво тільки набирає обертів в Україні, але уже зараз можна з упевненістю... 2016-04-13 читати
  • Лаконос американский - Phytolacca americana L Лаконос американский - Phytolacca americana L Нова стаття на сайті "Лаконос американский" Декоративна і лікарська рослина. Поширюється серед садівників аматорів. Через свої різноманітні лікувальні властивості і могутнє кореневище лаконос назвали могутнім американським коренем. 2015-09-13 читати
  • Важлива інформація для відвідувачів нашого сайту! Важлива інформація для відвідувачів нашого сайту!Шановні відвідувачі! 7 квітня співробітники Служби безпеки України вилучили частину обладнання компанії NIC.UA, в результаті зупинили роботу біля 30 тисяч сайтів. Серед них був і наш сайт. 21-23 квітня цій компанії вдалось отримати резервні копії майже всіх сайтів,... 2015-04-28 читати