Черешня

Черешня  теплолюбива культура, тому нею в промисловому виробництві займаються у південних областях України. Недостатня зимостійкість, особливо квіткових бруньок. Врожайность вища ніж у вишні. Черешня любить помірно вологі грунти. Погано переносить посуху і високі температури повітря.

Дерева сильнорослі, зі слабкою пагоноутворюючою властивістю. Плодоносять на вкорочених обростаючих плодових гілочках (букетні гілочки) і однорічних ростових пагонах.

Черешня починає плодоносити у віці 5-6 років. Окремі сорти можуть давати врожай на 3-4 рік.

Плоди черешні цінують як високопоживний продукт. Вони мають велику кількість цукрів, органічних кислот, вітамінів і інших речовин. Вживають у свіжому вигляді. Крім того, з них виготовляють компоти, і інші види консервованої продукції.

Плодоносить щорічно. Відсутність врожаю в окремі роки може бути пов"язано в основному з підмерзанням квіткових бруньок в зимовий період.

Більшість сортів черешні самобезплідні. Тому для отримання доброго врожаю потрібна сумісна посадка декількох різних сортів.

Німецький сорт. Розповсюджений у всіх країнах Европи.
Дерево сильноросле, з відносно густою пірамідальною кроною.
Плоди від середніх до крупних розмірів ( 4,5-5,5 г) округлі або округло-серцеподібні.
Сорт само безплідний.
Плоди транспортабельні.
Придатні для використання у свіжому вигляді та для переробки.

детальніше
0.00 грн.
Немає у наявності

Зимостійкість вище середньої. Урожайність висока - в середньому 120 кг плодів з дорослого дерева. Плоди великі, масою 6-7 г., округло-серцеподібні, світло-жовті, вкриті густим червоним рум"янцем, блискучі.

детальніше
0.00 грн.
Немає у наявності

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (678)

Новини садівництва та сайту Всього новин (31)

  • Хвороба груші -іржа Хвороба груші -іржаСадівники надсилають фотографії, ставлять питання, що сталося з грушею? Це хвороба чи шкідник? Як з цим боротися? Дійсно останні роки на груші все більше і більше появляється ця хвороба - іржа. 15 -20 рокіів тому про іржу на груші навіть... 2020-03-01 читати
  • Точне садівництво Точне садівництвоТехнологія Smart Fresh. Що це таке? На чому вона заснована? Нова стаття "Високотехнологічне садівництво" надасть Вам можливість поверхнево ознайомитись з цією технологією. Взаєте хто є дистриб’ютером і представником цієї технології в Україні. 2020-02-14 читати
  • Зимове щеплення. Зимове щеплення.Статею "Зимове щеплення я роблю так." ми закінчуємо публікацію матеріалу який нам надав садівник-аматор Шляховий Григорій Никифорович з міста Чернігів. Сподіваємось, що його досвід допоможе і облегшить роботу по проведенню зимового щеплення в приміщенні.  Статті викладені мовою оригінала.... 2020-01-27 читати