Високотехнологічне садівництво

     Технології по вирощуванню якісних плодів зерняткових культур, їх зберіганню, транспортуванню до споживачів  не стоять на місці. З кожним роком з’являються і застосовуються  нові, прогресивні технології. Smart Fresh - одна з них. 

Нижче ми публікуємо частину статті Лесі Каделі з журнала "Садівництво по українські" яка була присутня на семінарі   присвяченому технології Smart Fresh, що відбувся на Вінничині.

            "ТОВ «Фреш Агро» відомий в українському садівничому середовищі передусім як постачальник препарату Smart Fresh й пов’язаних із ним технологій. Основою препарату є сполука 1-МЦП – інгібітор етилену, який широко застосовують для продовження часу зберігання зерняткових плодів – яблука і груші. Нині українське яблуко освоює нові ринки, зокрема й країн Азії та Арабського світу. Цей торговий напрям для української продукції є особливо пріоритетним, однак транспортування туди триває понад місяць, й саме технології Smart Fresh здатні зберегти якісні показники плодів протягом усього часу їх подорожі.

Також компанія «Фреш Агро» представляє на українському садівничому ринку інноваційні технології для проріджування зав’язей зерняткових плодів – препарат Рефайн на основі калійної солі 1-нафталеноцтової кислоти (NAA) та препарат Exilis на основі натурального фітогормону 6-бензиладеніну (6-ВА). Препарат Рефайн застосовують для проріджування зав’язей яблуні і груші на різних стадіях (діаметр до 10 мм) й перед збиранням плодів для попередження їх осипання, а Exilis - для проріджування зав’язі у період цвітіння.

                         Ще один тип точних технологій, які «Фреш Агро» презентує садівникам, ґрунтуються на застуванні натуральних фітогормонів – гіберелінів. У природі гібереліни зазвичай синтезуються самими рослинами й відповідають за ріст і видовження клітин. Ці технології у портфелі компанії «Фреш Агро» представлені препаратами Florgib на основі гібереліну-3 (GA3) та Novagib на основі гібереліну-4 (GA4). Застосування Novagib у зерняткових садах сприяє натуральному та партенокарпічному заплідненню, останнє особливо важливо за несприятливих умов цвітіння унаслідок дощової погоди чи весняних приморозків, а також покращує форму і чистоту шкірочки плодів. Florgib дозволяє збільшити розміри й поліпшити форму у плодів черешні, ягід суниці і винограду, у груші препарат поліпшує зав’язування плодів у разі несприятливих умов цвітіння.

                            До ТОВ «Фреш Агро» садівники можуть звертатися й задля придбання продуктів компанії Volagro, ідеться зокрема про антистресант Megafol - із умістом амінокислот та препарат Maxicrop, компоненти якого виділені із морських водоростей виду Ascophyllum nodosum. Ці продукти варто застосовувати для ліквідації у рослин наслідків стресу – повітряної посухи, спеки, весняних приморозків чи небажаного фітотоксичного упливу деяких пестицидів. Компанія «Фреш Агро» пропонує садівникам й високоефективний ад’ювант Slipper, який рекомендовано додавати у бакові суміші під час обприскування для поліпшення дії найрізноманітніших агрохімікатів.

                        Усі описані вище продукти активно застосовуються у сучасному високотехнологічному садівництві, однак для України більшість з них усе ще лишаються новинкою. Семінари, які щороку організовує ТОВ «Фреш Агро» , адресовані господарствам-партнерам компанії й покликані навчити садівників, передусім агрономів, правильному й ефективному застосуванню новітніх препаратів."

 

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (676)

Новини садівництва та сайту Всього новин (31)

  • Хвороба груші -іржа Хвороба груші -іржаСадівники надсилають фотографії, ставлять питання, що сталося з грушею? Це хвороба чи шкідник? Як з цим боротися? Дійсно останні роки на груші все більше і більше появляється ця хвороба - іржа. 15 -20 рокіів тому про іржу на груші навіть... 2020-03-01 читати
  • Точне садівництво Точне садівництвоТехнологія Smart Fresh. Що це таке? На чому вона заснована? Нова стаття "Високотехнологічне садівництво" надасть Вам можливість поверхнево ознайомитись з цією технологією. Взаєте хто є дистриб’ютером і представником цієї технології в Україні. 2020-02-14 читати
  • Зимове щеплення. Зимове щеплення.Статею "Зимове щеплення я роблю так." ми закінчуємо публікацію матеріалу який нам надав садівник-аматор Шляховий Григорій Никифорович з міста Чернігів. Сподіваємось, що його досвід допоможе і облегшить роботу по проведенню зимового щеплення в приміщенні.  Статті викладені мовою оригінала.... 2020-01-27 читати