У зв`язку з вилученням серверів компанії nic.ua в період з 7 квітня по 27квітня, сайт працював на резервному сервері.

Шановні відвідувачі! 

7 квітня співробітники Служби безпеки України вилучили частину обладнання компанії NIC.UA, в результаті зупинили роботу біля 30 тисяч сайтів. Серед них був і наш сайт. 

21-23 квітня цій компанії вдалось отримати резервні копії майже всіх сайтів, які постраждали від вилучення серверів та вже поновлює роботу сайтів на новому хмарному хостингу. Він є відмовостійким і його неможливо конфіскувати. Процедура відновлення триватиме декілька днів.

У зв`язку з цими подіями, для забезпечення безперебійної роботи нашого сайту він був розміщений на серверах іншої хостиг компанії. 

28 квітня сайт запрацював і працюватиме на серверах компанії NIC.UA, через це, відвідувачі які реєструвались на нашому сайті в період з 7 квітня по 27 квітня не зможуть авторизуватись (увійти в особистий кабінет та скористуватись послугами сайту які доступні лише зареєстрованим користувачам) використовуючи дані які були вказані під час реєстрації на нашому сайті. Оскільки потрібно провести синхронізацію даних серверів.

Служба технічної підтримки нашого сайту уже приступила синхронізації даних та впродовж декількох днів відновить доступи для усіх користувачів. Про відновлення доступів усі користувачі будуть повідомленні електронним листом.

Адміністація сайту Агро-сад, приносить вибачення за створенні незручності у роботі сайту.

Дельніше про ці події читайте тут на сайті компанії NIC.UA:
Розпочався процес відновлення сайтів на хмарному хостингу
Інформація про сайти, арештовані СБУ за підозрою в сепаратизмі

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (656)

Новини садівництва та сайту Всього новин (25)

  • Ампелографія – наука про види і сорти винограду. Ампелографія – наука про види і сорти винограду. Ми продовжуємо висвітлювати наукові розробки в галузі садівництва. Зі статею "Ампелографія як наука про види і сорти винограду для виноградарів-аматорів." до нас приєдналась Ірина Мирославівна Гель - Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садівницітва Львівського національного аграрного університету Гель І.М. викладає... 2018-03-07 читати
  • Приємна новина на нашому сайті. Приємна новина на нашому сайті.Ми починаємо висвітлювати дослідження наших вчених в галузі садівництва. Для цього відкрита сторінка "Наукові дослідження" у вкладці "Статті". Відкриває цю рубрику кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садівництва Львівського національного аграрного університету Рожко Іванна Семенівна. Сподіваємось, що наданий... 2018-02-17 читати
  • Мільйон з горішка – вражаюче, але можливо! Мільйон з горішка – вражаюче, але можливо!Останнім часом все більшої популярності серед сільгоспвиробників набирають так звані нішеві культури – льон, нут, різноманітні пряні трави та горіх. Останній є однією з найбільш високорентабельних культур. Горіхове садівництво тільки набирає обертів в Україні, але уже зараз можна з упевненістю... 2016-04-13 читати