У зв`язку з вилученням серверів компанії nic.ua в період з 7 квітня по 27квітня, сайт працював на резервному сервері.

Шановні відвідувачі! 

7 квітня співробітники Служби безпеки України вилучили частину обладнання компанії NIC.UA, в результаті зупинили роботу біля 30 тисяч сайтів. Серед них був і наш сайт. 

21-23 квітня цій компанії вдалось отримати резервні копії майже всіх сайтів, які постраждали від вилучення серверів та вже поновлює роботу сайтів на новому хмарному хостингу. Він є відмовостійким і його неможливо конфіскувати. Процедура відновлення триватиме декілька днів.

У зв`язку з цими подіями, для забезпечення безперебійної роботи нашого сайту він був розміщений на серверах іншої хостиг компанії. 

28 квітня сайт запрацював і працюватиме на серверах компанії NIC.UA, через це, відвідувачі які реєструвались на нашому сайті в період з 7 квітня по 27 квітня не зможуть авторизуватись (увійти в особистий кабінет та скористуватись послугами сайту які доступні лише зареєстрованим користувачам) використовуючи дані які були вказані під час реєстрації на нашому сайті. Оскільки потрібно провести синхронізацію даних серверів.

Служба технічної підтримки нашого сайту уже приступила синхронізації даних та впродовж декількох днів відновить доступи для усіх користувачів. Про відновлення доступів усі користувачі будуть повідомленні електронним листом.

Адміністація сайту Агро-сад, приносить вибачення за створенні незручності у роботі сайту.

Дельніше про ці події читайте тут на сайті компанії NIC.UA:
Розпочався процес відновлення сайтів на хмарному хостингу
Інформація про сайти, арештовані СБУ за підозрою в сепаратизмі

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (673)

Новини садівництва та сайту Всього новин (31)

  • Хвороба груші -іржа Хвороба груші -іржаСадівники надсилають фотографії, ставлять питання, що сталося з грушею? Це хвороба чи шкідник? Як з цим боротися? Дійсно останні роки на груші все більше і більше появляється ця хвороба - іржа. 15 -20 рокіів тому про іржу на груші навіть... 2020-03-01 читати
  • Точне садівництво Точне садівництвоТехнологія Smart Fresh. Що це таке? На чому вона заснована? Нова стаття "Високотехнологічне садівництво" надасть Вам можливість поверхнево ознайомитись з цією технологією. Взаєте хто є дистриб’ютером і представником цієї технології в Україні. 2020-02-14 читати
  • Зимове щеплення. Зимове щеплення.Статею "Зимове щеплення я роблю так." ми закінчуємо публікацію матеріалу який нам надав садівник-аматор Шляховий Григорій Никифорович з міста Чернігів. Сподіваємось, що його досвід допоможе і облегшить роботу по проведенню зимового щеплення в приміщенні.  Статті викладені мовою оригінала.... 2020-01-27 читати