Наш сайт оновився

Робота над удосконаленням зовнішнього вигляду та наповненням сайту - процес безперервний. Основна наша задача, це зробити сайт максимально зручним, оригінальним, цікавим та корисним для Вас.

Намагаючись слідувати сучасним світовим тенденціям оформлення сайтів та враховуючи ваші побажання і власний досвід, ми вирішили вивести сайт на новий рівень. Тому оформили його у незвичайній манері, створили нові рубрики, відкрили нові та удосконалили існуючі можливості для роботи з сайтом.

Маємо надію на те, що оноволений стиль сайту буде вам до душі, і ви захочете додати його до своїх закладок.

Схема та спосіб подачі матеріалів був змінений у напрямку покращення пошуку та відображення інформації на сайті. Для зручності користування ми залиши майже усі інснуючі рубрики старого варіанту сайту, а саме "Рослини", "Статті", "Пропозиції", "Відео", "Поради" та інші, щоб перехід на нову версію сайту був для вас зручним. Практично усі рубрики сайту були поділені на тематичні підрубрики, що покращує пошук необхідної інформації згідно ваших потреб та дозволяє у повній мірі охопити всі аспекти садівництва, які цікавлять садівників любителів та професіоналів.

Зміна зовнішнього вигляду сайту, це лише частина нововведень. В майбутньому планується проведення ряду змін, акцентованих на функціональні можливості сайту, корекцію та удосконалення роботи існуючих елеменів. Усі зміни у роботі сайту направляються на краще висвітлення запитань, пов’язаних з садом, садівництвом та усім, що до нього належить.

Ми прагнемо побудувати роботу сайту таким чином, щоб його робота абсолютно відповідала нашому слогану "Агро-Сад — все про сад", тому на сторінках нашого сайту ви дізнаєтесь все про сад, садівництво, саджанці, догляд за ними, боротьбу з шкідниками та хворобами і т.д.

Нам дуже важливо знати вашу думку про зовнішні та функціональні зміни сайту. Ми будемо вдячні за будь-які коментарі та побажання, а також чекатимемо пропозицій, щодо покращення інформаційного наповнення та дизану сайту.

З повагою адміністрація сайту "Агро-Сад — все про сад"

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (662)

Новини садівництва та сайту Всього новин (26)

  • Поради і досвід садівників - аматорів Поради і досвід садівників - аматорівПочинаємо знайомити з досвідом роботи садівників – аматорів, які на сторінках нашого сайту діляться своїми досягненнями. «Якщо у вас взимку є вільний час, а в лютому місяці хуртелиця і мороз, саме тоді і є можливість зайнятися зимовим щепленням.» -... 2019-02-21 читати
  • Ампелографія – наука про види і сорти винограду. Ампелографія – наука про види і сорти винограду. Ми продовжуємо висвітлювати наукові розробки в галузі садівництва. Зі статею "Ампелографія як наука про види і сорти винограду для виноградарів-аматорів." до нас приєдналась Ірина Мирославівна Гель - Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садівницітва Львівського національного аграрного університету Гель І.М. викладає... 2018-03-07 читати
  • Приємна новина на нашому сайті. Приємна новина на нашому сайті.Ми починаємо висвітлювати дослідження наших вчених в галузі садівництва. Для цього відкрита сторінка "Наукові дослідження" у вкладці "Статті". Відкриває цю рубрику кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садівництва Львівського національного аграрного університету Рожко Іванна Семенівна. Сподіваємось, що наданий... 2018-02-17 читати