Наш сайт оновився

Робота над удосконаленням зовнішнього вигляду та наповненням сайту - процес безперервний. Основна наша задача, це зробити сайт максимально зручним, оригінальним, цікавим та корисним для Вас.

Намагаючись слідувати сучасним світовим тенденціям оформлення сайтів та враховуючи ваші побажання і власний досвід, ми вирішили вивести сайт на новий рівень. Тому оформили його у незвичайній манері, створили нові рубрики, відкрили нові та удосконалили існуючі можливості для роботи з сайтом.

Маємо надію на те, що оноволений стиль сайту буде вам до душі, і ви захочете додати його до своїх закладок.

Схема та спосіб подачі матеріалів був змінений у напрямку покращення пошуку та відображення інформації на сайті. Для зручності користування ми залиши майже усі інснуючі рубрики старого варіанту сайту, а саме "Рослини", "Статті", "Пропозиції", "Відео", "Поради" та інші, щоб перехід на нову версію сайту був для вас зручним. Практично усі рубрики сайту були поділені на тематичні підрубрики, що покращує пошук необхідної інформації згідно ваших потреб та дозволяє у повній мірі охопити всі аспекти садівництва, які цікавлять садівників любителів та професіоналів.

Зміна зовнішнього вигляду сайту, це лише частина нововведень. В майбутньому планується проведення ряду змін, акцентованих на функціональні можливості сайту, корекцію та удосконалення роботи існуючих елеменів. Усі зміни у роботі сайту направляються на краще висвітлення запитань, пов’язаних з садом, садівництвом та усім, що до нього належить.

Ми прагнемо побудувати роботу сайту таким чином, щоб його робота абсолютно відповідала нашому слогану "Агро-Сад — все про сад", тому на сторінках нашого сайту ви дізнаєтесь все про сад, садівництво, саджанці, догляд за ними, боротьбу з шкідниками та хворобами і т.д.

Нам дуже важливо знати вашу думку про зовнішні та функціональні зміни сайту. Ми будемо вдячні за будь-які коментарі та побажання, а також чекатимемо пропозицій, щодо покращення інформаційного наповнення та дизану сайту.

З повагою адміністрація сайту "Агро-Сад — все про сад"

Питання та відповіді по садівництву Всі питання (673)

Новини садівництва та сайту Всього новин (31)

  • Хвороба груші -іржа Хвороба груші -іржаСадівники надсилають фотографії, ставлять питання, що сталося з грушею? Це хвороба чи шкідник? Як з цим боротися? Дійсно останні роки на груші все більше і більше появляється ця хвороба - іржа. 15 -20 рокіів тому про іржу на груші навіть... 2020-03-01 читати
  • Точне садівництво Точне садівництвоТехнологія Smart Fresh. Що це таке? На чому вона заснована? Нова стаття "Високотехнологічне садівництво" надасть Вам можливість поверхнево ознайомитись з цією технологією. Взаєте хто є дистриб’ютером і представником цієї технології в Україні. 2020-02-14 читати
  • Зимове щеплення. Зимове щеплення.Статею "Зимове щеплення я роблю так." ми закінчуємо публікацію матеріалу який нам надав садівник-аматор Шляховий Григорій Никифорович з міста Чернігів. Сподіваємось, що його досвід допоможе і облегшить роботу по проведенню зимового щеплення в приміщенні.  Статті викладені мовою оригінала.... 2020-01-27 читати